ПРОФЕСІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БАНКЕТУ
КИЇВ, ВУЛ. ГРУШІВСЬКОГО 1В
Грузинський ресторан SAPERAVI знаходиться в центрі Києва в Маріїнському парку, поряд із Музеєм Води та Ляльковим театром. Для зручності гостей передбачена містка парковка.

Інтер'єр SAPERAVI виконаний у класичному стилі з автентичними мотивами. Глиняні глеки для вина, вбудовані у стіни, створюють атмосферу традиційних грузинських харчевень. У ресторані одна простора зала з подіумом та дві VIP-кімнати (на 8 та 12 осіб).

Ресторан SAPERAVI – популярне місце для проведення бенкетів. Основна зала розрахована на 99 осіб при звичайній посадці, а при фуршетному варіанті тут комфортно розміститься до 250 осіб. Одна із VIP-кімнат ідеально підійде для невеликих компаній. А на літній терасі можна влаштувати свято для компанії до 30 осіб. Завдяки мальовничій території та вишуканому інтер'єру, зі свят у SAPERAVI виходять гарні фотографії та відеоролики.
Інтер'єр SAPERAVI виконаний у класичному стилі з автентичними мотивами. Глиняні глеки для вина, вбудовані у стіни, створюють атмосферу традиційних грузинських харчевень. Основна зала розрахована на 120 осіб при звичайній посадці, а при фуршетному варіанті тут комфортно розміститься до 250 осіб. 2 VIP-кімнати ідеально підійдуть для невеликих компаній. Завдяки вишуканому інтер'єру зі свят у SAPERAVI виходять красиві фотографії та відеоролики Вашого банкету.
ІНТЕР'ЄР SAPERAVI
АБО ЗАЛИШТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
Менеджмент
При замовленні банкету менеджер SAPERAVI в особистій розмові обговорить з вами організаційні моменти та врахує найменші деталі. Кухарі здивують гостей щедрими порціями та ефектною подачею. Також ми допоможемо знайти фотографа, відеооператора, декоратора, вокаліста та виконаємо будь-які побажання щодо банкету. Заповнюйте форму зворотного зв'язку прямо зараз і менеджер зателефонує вам у робочий час.
ЗАМОВИТИ БАНКЕТ
Адреса:
Київ, Грушевського 1в

Телефон:
+38 (096) 277 57 07

E-mail:
managersaperavi@gmail.com

Графік роботи:
Пн - Нд: 12:00 - 21:00
КОНТАКТИ